ZİRVE Sürücü ve Src Kursu
+90 288 412 51 11
Menü(Yardımcı Olabilir)
KAPAT

Src

ODY 4 ve ÜDY 4 Belgesi

Yurtiçi Eşya & Kargo Taşımacılığı alanında mükellef olan firma yetkililerini Orta Düzey Yöneticileri ve Üst Düzey Yönetici Belgesi için sınavlara hazırlıyoruz. ODY4 eğitim süresi 72, UDY4 eğitim süresi toplam 105 saattir.

Devamını Oku

ODY 3 ve ÜDY 3 Belgesi

Uluslararası Arası Eşya & Kargo Taşımacılığı alanında mükellef olan firma yetkililerini Orta Düzey Yöneticileri ve Üst Düzey Yönetici Belgesi için sınavlara hazırlıyoruz. ODY3 eğitim süresi 95, UDY3 eğitim süresi toplam 130 saattir.

Devamını Oku

ODY 2 ve ÜDY 2 Belgesi

Yurt İçi Yolcu Taşımacılığı Yolcu Taşımacılığı alanında mükellef olan firma yetkililerini Orta Düzey Yöneticileri ve Üst Düzey Yönetici Belgesi için sınavlara hazırlıyoruz. ODY2 eğitim süresi 70, UDY2 eğitim süresi toplam 99 saattir.

Devamını Oku

ODY 1 ve ÜDY 1 Belgesi

Uluslararası Arası Yolcu Taşımacılığı alanında mükellef olan firma yetkililerini Orta Düzey Yöneticileri ve Üst Düzey Yönetici Belgesi için sınavlara hazırlıyoruz. ODY1 eğitim süresi 85, UDY1 eğitim süresi toplam 115 saattir.

Devamını Oku

SRC 4 Belgesi

Yurtiçi Eşya & Kargo Taşımacılığı ● Yurtiçi eşya, kargo ve yük taşıyan sürücüler, ● Kamyon, Çekici ve TIR kullanan sürücüler, ● Kamyonet, Pikap, Panelvan vb. araçları kullanan sürücüler, ● Yurtiçi Eşya ve yük taşımak için imal edilmiş bir ticari aracı kullanan sürücülerin Src4 Belgesine sahip olmaları zorunludur. ● Toplam eğitim süresi 36 saattir.

Devamını Oku

SRC 3 Belgesi

Uluslararası Arası Eşya & Kargo Taşımacılığı ● Uluslararası ve Yurtiçi eşya, kargo ve yük taşıyan sürücüler, ● Kamyon, Çekici ve TIR kullanan sürücüler, ● Kamyonet, Pikap, Panelvan vb. araçları kullanan sürücüler, ● Uluslararası Eşya ve yük taşımak için imal edilmiş bir ticari aracı kullanan sürücülerin Src3 Belgesine sahip olmaları zorunludur. ● Toplam eğitim süresi 41 […]

Devamını Oku

SRC 2 Belgesi

Yurt İçi Yolcu Taşımacılığı ● Yurtiçi yolcu taşımacılığı yapanlar, ● Personel taşımacılığı yapanlar, ● İl içi ve Şehirler arası yolcu taşımacılığı yapanlar, ● Öğrenci Servisi çekenler, ● Ticari Taksi kullananlar, ● Dolmuş kullananlar, ● Yurtiçi Yolcu taşımak için imal edilmiş bir ticari aracı kullanan sürücülerin Src2 Belgesine sahip olmaları zorunludur. ● Toplam eğitim süresi 36 […]

Devamını Oku

SRC 1 Belgesi

Uluslararası Arası Yolcu Taşımacılığı ● Uluslararası ve Yurtiçi yolcu taşımacılığı yapanlar, ● Personel taşımacılığı yapanlar, ● Öğrenci Servisi çekenler, ● Uluslararası Yolcu taşımak için imal edilmiş bir ticari aracı kullanan sürücülerin Src1 Belgesine sahip olmaları zorunludur. ● Toplam eğitim süresi 40 saattir.

Devamını Oku

SRC & ODY & UDY Belgelerimiz

Src belgesi sürücünün sessiz harflerinden oluşmaktadır. Asıl adı Mesleki Yeterlilik Belgesidir. Src belgeleri 4925 Sayılı Taşıma Yönetmeliğine göre ticari araç kullanan şoförlerin alması gereken bir belge türüdür. Yasa gereği ticari araç kullanan sürücülerin src belgesinin olmaması durumunda hem aracı sevk ve idare eden şoföre ve araç sahibine cezai işlem uygulanır. Para cezaları her yılın başında […]

Devamını Oku